Kurtulus Kupasi için Pedal ÇevirdilerKURTULUŞ KUPASI İÇİN PEDAL ÇEVİRDİLER

Şahinbey Belediyemiz 25 Aralık Gaziantep’in kurtuluş etkinlikleri kapsamında "Gaziantep Kurtuluş Kupası Bisiklet Yarışması" düzenledi. Şahinbey Belediyemiz, Gençlik, Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından organize edilen "Gaziantep Kurtuluş Kupası Bisiklet Yarışması" 155 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.
Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum
Gençlik Spor Kulübü Bisiklet Antrenörü Yunus Derkin, organizasyondan dolayı memnun olduklarını belirterek, "Bu yarışma ilimiz için güzel bir organizasyon. Bu yarışmaya yaklaşık 155 sporcu, 4 okul, 9 spor kulübü katıldı. Emeği geçenlere çok çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında büyük destekleri olan Şahinbey Belediyesi'ne ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne de ayrıca teşekkür etmek istiyorum" dedi.
Bu Tür Organizasyonlar Bizleri Mutlu Ediyor
Gaziantep Bisiklet Kulübü sporcusu Erkan Güngör, bisiklet yarışlarının daha sık yapılması gerektiğini belirterek, "Bu organizasyonun yağmura ve olumsuz hava koşullarına rağmen devam etmesi bizi mutlu etti. Çünkü uzun zamandır bunu bekliyorduk. Bu tür organizasyonlara teşvik edilmesi için daha fazla yapılması gerektiğini düşünüyorum. Burada ortam da çok güzel, başka illerden de katılım var. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.