Gezi turu

 


YEŞİLVADİ GEZİ TURUYeşilVadi’de sesli ve hareketli, aslına uygun 23 farklı dinozor figürü ile bölgede ilk ve tek olma özelliği taşıyan Dinozor Park, Nostaljik Gezi Trenlerimiz ve bölgenin en büyük Dönme Dolap ile Adrenalin Kulesi, Çarpışan Araba, Deniz Bisikleti akabinde Şehreküstü’de bulunan Milli Mücadele Müzesi ile tarihi bir yolculuk sizleri beklemektedir. Eğlencenin sonrasında yine Şehreküstü’de bulunan Şiveydiz Antep Yörsel Lezzetlerinde Gaziantep’imizin geleneksel lezzetleri Gezi Turumuzda sizleri bekliyor.

Gezimizden bahsedelim;

Gezi Treni, Lunapark, Dinozor Park, Deniz Bisikleti eğlenceleri ve Milli Mücadele Müzesi’nin yer aldığı gezimiz yaklaşık 6 saat olarak planlanmaktadır.

 
Gezimize; YeşilVadi parkı 3. Etap DUMLUPINAR kapısından giriş yapılacak aynı etap içerisinde bulunan YeşilVadi Millet Kraathanesi’nde Çay / Simit veya soğuk içecek ikramı ile turumuz başlayacaktır. Çay ve Simit sohbeti süresi 30 dakikadır.

Çay ve Simit sohbetiyle başlayan turumuz yine 3. Etap içerisinde bulunan ve deniz bisikletleriyle devam edecektir. Deniz bisikletleri eğlence süresi 45 dakikadır.

3. durağımız lunapark eğlence merkezi. 2.Etap içerisinde yer alan ve içerisinde bölgenin en büyük Dönme Dolap’ı ile Adrenalin Kulesi bulunan lunapark eğlence merkezindeki oyun gruplarının kullanımı ve serbest zaman etkinliği olacaktır. Lunapark içerisinde Dönme Dolap, Adrenalin Kulesi ve Çarpışan Araba oyun grupları kullanılacaktır. Lunapark eğlencesi 45 dakika sürecektir.

Lunapark’ta yaşadığımız eğlence sonunda nostaljik gezi trenlerimizle turumuza kaldığımız yerden devam edilecektir. 


4. Durağımız olan  23 farklı dinozor figürüne ev sahipliği yapan Dinozor Park’tır. Dinozor Park eğlence süresi 30 dakikadır.


Dinozor Parkta yaşadığımız tarihi yolculuk sonunda nostaljik gezi trenlerimizle YeşilVadi turumuza kaldığımız yerden devam edilecektir. 

Türkiye’nin En Büyük Millet Bahçesi olan YeşilVadi’de yaşadığımız eğlence yolculuğundan sonra ki durağımız Şehreküstü de bulunan Milli Mücadele Müzesidir. Milli Mücadele Müzesi gezi süresi 45 dakikadır.

Lezzetli durağımız olan Şiveydiz Antep Yöresel Lezzetleri’ne doğru geziye devam edilecektir. Usta ellerin hazırlayıp sunduğu yöresel lezzet ikramından sonra başlangıç noktası olan YeşilVadi 3. Etap içerisinde bulunan DUMLUPINAR kapısında gezimiz sonlanacaktır. 

Gezi turumuz hakkında detaylı bilgi için irtibat numaramız: 0549 421 04 06 

İyi Eğlenceler Dileriz.